TURISTIČNO DRUŠVO NOVAKI

Pestrost sveta...

Sloven��ina English

Rezultati tekmovanja smučarjev po starem 2014

Na voljo so rezultati srečanja in tekmovanja smučarjev po starem, ki se je odvijalo v nedeljo 23. februarja 2014 na Smučarskem centru Cerkno. Fotografije iz dogodka si lahko ogledate tukaj.

 

 

Deklice

Mesto

Ime

Društvo

Slog

Obleka

čas

Čas točke

Točke

1

Julija Podobnik

Novaški lok smučar

9

8

25,3

97,57085

87,51417

2

Maruša Kejžar

Novaški lok smučar

8

8

26,48

92,79352

82,5587

3

Izabela Podobnik

Novaški lok smučar

8

8

30,48

76,59919

79,31984

4

Doroteja Podobnik

Novaški lok smučar

7

8

49,7

0

60

 

Dečki

Mesto

Ime

Društvo

Slog

Obleka

čas

Čas točke

Točke

1

Jure Peternelj

Novaški lok smučar

9

8

27,1

90,2834

86,05668

 

Ženske

Mesto

Ime

Društvo

Slog

Oblek

čas

Čas točke

Točke

1

Lidija Rezoničnik

Podmeninski Gadje

9

9

23,42

94,81781

90,96356

2

Špela Purgar

Novaški lok smučar

8

8

25,22

97,89474

83,57895

3

Rebeka Zorko

Kanin - Bovec

8

8

25,57

96,47773

83,29555

4

Zdenka Podobnik

Novaški lok smučar

8

8

37,26

49,1498

73,82996


Moški

Mesto

Ime

Društvo

Slog

Obleka

čas

Čas točke

Točke

1

Slavko Vidic

Društvo Gora

10

9

22,54

91,25506

94,25101

2

Frenk Rezoničnik

Podmeninski gadje

9

9

22,01

89,10931

89,82186

3

Milan Čemažar

Rovtarji

8

9

26,8

91,49798

86,2996

4

David Švagelj

Kamniške Grče

8

9

21,51

87,08502

85,417

5

Dani Stropnik

Veseli Savinjčani

9

8

19,48

78,8664

83,77328

6

Zvone Jereb

Društvo Gora

8

8

26,48

92,79352

82,5587

7

Peter Zavolovšek

Podmeninski gadje

9

7

21,77

88,13765

81,62753

8

Ernest Turk

Podmeninski gadje

8

7

23,54

95,30364

79,06073

9

Rene Zorko

Kanin - Bovec

7

6

22,92

92,79352

70,5587

10

Boštjan Križaj

Rovtarji

7

7

72,57

0

56

 

Veteranke

Mesto

Ime

Društvo

Slog

Obleka

čas

Čas točke

Točke

1

Minka Rezoničnik

Podmeninski Gadje

9

9

33,07

66,11336

85,22267

2

Marinka Kavar

Taleseni - Kropa

8

8

31,74

71,49798

78,2996

3

Tilka Meglič

Ljubelj

8

9

36,92

50,52632

78,10526

4

Breda Čemažar

Rovtarji

7

9

33,98

62,42915

76,48583


Veterani

Mesto

Ime

Društvo

Slog

Oblek

čas

Čas točke

Točke

1

Marjan Jelovčan

Taleseni - Kropa

10

10

27,92

86,96356

97,39271

2

Brane Tavčar

Rovtarji

9

9

22,32

90,36437

90,07287

3

Ivo Ivančič

Kanin - Bovec

9

9

20,09

81,33603

88,26721

4

Jože Meglič

Ljubelj

9

8

23,38

94,65587

86,93117

5

Miran Jereb

Kamniške Grče

9

9

17,73

71,78138

86,35628

6

Karl Križnik

Podmeninski gadje

8

8

24,32

98,46154

83,69231

7

Franc Čopi

Kanin - Bovec

8

8

20,7

83,80567

80,76113

8

Drago Tamše

Veseli Savinjčani

8

8

20,39

82,55061

80,51012

9

Janez Lah

Veseli Savinjčani

8

8

18,98

76,84211

79,36842

10

Jože Ivančič

Kanin - Bovec

7

7

25,45

96,96356

75,39271

11

Franci Kosec

Rovtarji

7

8

31,73

71,53846

74,30769

12

Rafko Krznar

Podmeninski gadje

7

7

27,77

87,57085

73,51417

13

Edi Terlikar

Kanin - Bovec

7

8

35,77

55,18219

71,03644

14

Anton Podjed

Kamniške Grče

7

8

39,73

39,1498

67,82996

15

Jurij Košir

Taleseni - Kropa

8

8

74,58

0

64

16

Albin Kordež

Taleseni - Kropa

7

8

83,07

0

60

17

Janez Kavar

Taleseni - Kropa

7

7

48,7

2,834008

56,5668

 

Skupine

1

Podmeninski gadje

2

Taleseni - Kropa

3

Kanin - Bovec

 

Najstarejši tekmovalec

Albin Kordež(1930) - Taleseni - Kropa

 

Najmlajši tekmovalec

Julija Podobnik(2004) - Novaški lok Smučar