TURISTIČNO DRUŠVO NOVAKI

Pestrost sveta...

Sloven��ina English

Rezultati trinajstega srečanja in tekmovanja smučarjev po starem

 

 

 

 

Deklice

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

14

Julija Podobnik

Novaški lok Smučar

60

55

21.89

89.16

63.83

2

23

Izabela Podobnik

Novaški lok Smučar

50

50

26.57

91.77

58.35

3

44

Maruša Kejžar

Novaški lok Smučar

50

50

22.46

91.49

58.3

4

17

Doroteja Podobnik

Novaški lok Smučar

50

45

31.64

71.12

52.22

 

Dečki

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

28

Kimi Melihen

Kanin - Bovec

45

50

28.32

84.64

54.93

2

16

Aleksander Bevk

Novaški lok Smučar

45

45

31.8

70.47

50.09

 

Ženske

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

7

Lidija Rezoničnik

Podmeninski gadje

60

60

20.06

81.71

64.34

2

8

Ema Rajgl

Podmeninski gadje

65

55

20

81.47

64.29

3

46

Tjaša Voler

Kanin - Bovec

55

50

24.13

98.29

61.66

4

39

Rebeka Zorko

Kanin - Bovec

55

50

19.67

80.12

58.02

5

31

Mojca Križ

Veseli Savinjčani

40

70

45.18

15.97

47.19

6

24

Zdenka Podobnik

Novaški lok Smučar

0

0

0

0

0

6

1

Špela Purgar

Novaški lok Smučar

0

0

0

0

0

 

Moški

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

21

Slavko Vidic

Društvo Gora

80

80

23.86

97.19

83.44

2

32

Dani Stropnik

Veseli Savinjčani

70

65

23.73

96.66

73.33

3

2

David Svagelj

Kamniške Grče

55

80

20.86

84.97

70.99

4

41

Milan Čemažar

Rovtarji

60

60

23.8

96.95

67.39

5

19

Franc Oblak

Rovtarji

50

60

23.2

94.5

62.9

6

47

Marko Removš

Rovtarji

55

55

23.13

94.22

62.84

7

9

Frenk Rezoničnik

Podmeninski gadje

60

55

18.36

74.79

60.96

8

45

Rene Zorko

Kanin - Bovec

60

55

17.29

70.43

60.09

9

11

Marcel Rajgl

Podmeninski gadje

45

55

20.45

83.3

56.66

 

Veteranke

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

18

Silva Oblak

Rovtarji

60

70

24.54

99.96

71.99

2

6

Minka Rezoničnik

Podmeninski gadje

55

60

25.77

95.03

65.01

3

34

Tilka Meglič

Ljubelj

55

70

33.26

64.52

62.9

4

26

Marinka Kavar

Taleseni - Kropa

40

60

37.13

48.76

49.75

5

20

Breda Čemažar

Rovtarji

40

60

40.2

36.25

47.25

 

Veterani

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

13

Brane Tavčar

Rovtarji

70

80

20.18

82.2

76.44

2

35

Jože Meglič

Ljubelj

70

65

25.01

98.13

73.63

3

4

Janez Prešeren

Taleseni - Kropa

75

60

20.92

85.21

71.04

4

43

Marjan Jelovčan

Taleseni - Kropa

75

60

30.39

76.21

69.24

5

38

Franc Čopi

Kanin - Bovec

70

60

21.09

85.91

69.18

6

27

Marjan Schnabl

Kamniške Grče

70

50

24.89

98.62

67.72

7

37

Edo Merčun

Kamniške Grče

60

75

32.34

68.27

67.65

8

25

Janez Kavar

Taleseni - Kropa

55

55

23.61

96.17

63.23

9

10

Peter Zavolovšek

Podmeninski gadje

65

55

18.67

76.05

63.21

10

22

Franci Kosec

Rovtarji

55

55

26.61

91.61

62.32

11

40

Ivo Ivančič

Kanin - Bovec

55

60

19.51

79.47

61.89

12

33

Vlado Janko

Veseli Savinjčani

55

50

25.09

97.8

61.56

13

12

Karl Križnik

Podmeninski gadje

50

55

22.48

91.57

60.31

14

29

Edi Terlikar

Kanin - Bovec

50

55

28.39

84.36

58.87

15

36

Miran Jereb

Kamniške Grče

55

45

22.11

90.06

58.01

16

3

Jurij Košir

Taleseni - Kropa

40

60

20.22

82.36

56.47

17

15

Mihael Dolžan

Izvir - Tržič

50

50

30.2

76.99

55.4

18

5

Miha Osredkar

Taleseni - Kropa

45

50

31.74

70.71

52.14

19

30

Ernest Bizjak

Kanin - Bovec

45

40

32

69.65

47.93

20

42

Niko Kordež

Taleseni - Kropa

0

0

0

0

0

 

Skupine

Uvrstitev

Skupina

Število tekmovalcev

Povprečje točk vseh tekmovalcev

1

Rovtarji

7

64.45

2

Podmeninski gadje

7

62.11

3

Kanin - Bovec

8

59.07

4

Taleseni - Kropa

7

51.7

5

Novaški lok Smučar

7

40.4

 

Najstarejši tekmovalec

30. Ernest Bizjak(1938) - Kanin - Bovec

 

Najmlajši tekmovalec

28. Kimi Melihen(2007) - Kanin - Bovec