TURISTIČNO DRUŠVO NOVAKI

Pestrost sveta...

Sloven��ina English

Rezultati tekmovanja smučarjev po starem 20016

Izračun rezultatov za tekmovalce

Slog - tekmovalec lahko za slog smučanja prejme od 0 do 100 točk
Obleka - tekmovalec lahko za svojo obleko (opravo) prejme od 0 do 100 točk
Točke za čas - točke za čas so izračunane na podlagi optimalnega časa (ki ga določi organizator) po formuli: 100 - (ABS(Čas - OptimalniČas) / OptimalniČas) x 100) - dobljen rezultat je zaokrožen na dve decimalki.

Končen rezultat (točke) - končen rezultat je izračunan iz točk, ki jih tekmovalec prejme za slog (40%), obleko (40%) in čas (20%) po formuli: 0.4 x SlogTočke + 0.4 x OblekaTočke + 0.2 x TočkeZaČas - dobljen rezultat je zaokrožen na dve decimalki.

Deklice

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

1

Julija Podobnik

Novaški lok Smučar

90

70

28.01

89.32

81.86

2

27

Ida Kuplenik

Taleseni - Kropa

90

60

41.39

68.02

73.6


Dečki

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

5

Kimi Melihen

Kanin - Bovec

90

70

26.09

83.2

80.64

2

2

Alexander Bevk

Novaški lok Smučar

80

70

30.06

95.85

79.17


Ženske

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

16

Daja Kravanja

Taleseni - Kropa

80

90

38.39

77.58

83.52

2

33

Zdenka Podobnik

Novaški lok Smučar

70

70

30.48

97.19

75.44

3

35

Špela Purgar

Novaški lok Smučar

70

70

29.86

95.22

75.04

4

3

Doroteja Podobnik

Novaški lok Smučar

70

60

35.64

86.35

69.27

  

Moški

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

9

Iztok Velikonja

Društvo Gora

100

80

24.89

79.37

87.87

2

30

Marko Ramovš

Rovtarji

90

80

24.74

78.89

83.78

3

29

Milan Čemažar

Rovtarji

90

80

24.16

77.04

83.41

4

39

Boris Brovinsky

Ljubljana

90

80

23.57

75.16

83.03

5

10

Zvone Jereb

Društvo Gora

70

80

29.23

93.21

78.64

6

17

Vojko Rot

Kanin - Bovec

70

70

21.36

68.11

69.62

7

36

Davorin Purgar

Novaški lok Smučar

0

0

0

0

0


Veteranke

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

20

Tilka Meglič

Ljubelj

80

90

37.22

81.31

84.26

2

38

Nevenka Jerant

Ljubljana

80

80

27.09

86.38

81.28

3

7

Ana Marinšek

SK Šenčur

70

80

34.39

90.34

78.07

4

25

Marinka Kavar

Taleseni - Kropa

70

80

26.42

84.25

76.85

5

12

Breda Čemažar

Rovtarji

70

80

44.74

57.33

71.47

6

37

Djurda Bergant

Podmeninski gadje

0

0

0

0

0

6

13

Minka Kosec

Rovtarji

0

0

0

0

0


Veterani

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

21

Jože Meglič

Ljubelj

100

90

27.2

86.73

93.35

2

11

Slavko Vidic

Društvo Gora

100

90

24.09

76.82

91.36

3

23

Brane Tavčar

Rovtarji

90

100

22.74

72.51

90.5

4

19

Janez Prešeren

Taleseni - Kropa

90

90

24.3

77.49

87.5

5

6

Edi Terlikar

Kanin - Bovec

80

90

33.29

93.85

86.77

6

26

Janez Kavar

Taleseni - Kropa

80

80

30.2

96.3

83.26

7

14

Franci Kosec

Rovtarji

80

80

33.36

93.62

82.72

8

8

Tine Marinšek

SK Šenčur

90

80

22.26

70.98

82.2

9

31

Marjan Jelovčan

Taleseni - Kropa

90

70

34.8

89.03

81.81

10

4

Karli Križnik

Podmeninski gadje

90

80

20.32

64.8

80.96

11

18

Mitja Cuder

Kanin - Bovec

80

70

28.26

90.11

78.02

12

28

Niko Kordež

Taleseni - Kropa

70

80

45.2

55.87

71.17

13

15

Rado Kravanja

Taleseni - Kropa

70

70

46.92

50.38

66.08

14

32

Mihael Dolžan

Izvir - Tržič

70

70

99

0

56

15

34

Jože Eržen

Taleseni - Kropa

0

0

0

0

0

15

24

Marjan Dolenc

Rovtarji

0

0

0

0

0

15

22

Jurij Košir

Taleseni - Kropa

0

0

0

0

0


Skupine

Uvrstitev

Skupina

1

Taleseni - Kropa

2

Rovtarji

3

Društvo Gora