TURISTIČNO DRUŠVO NOVAKI

Pestrost sveta...

Sloven��ina English

Rezultati tekmovanja smučarjev po starem 2017

Izračun rezultatov za tekmovalce

Slog - tekmovalec lahko za slog smučanja prejme od 0 do 100 točk
Obleka - tekmovalec lahko za svojo obleko (opravo) prejme od 0 do 100 točk
Točke za čas - točke za čas so izračunane na podlagi optimalnega časa (ki ga določi organizator) po formuli: 100 - (ABS(Čas - OptimalniČas) / OptimalniČas) x 100) - dobljen rezultat je zaokrožen na dve decimalki.

Končen rezultat (točke) - končen rezultat je izračunan iz točk, ki jih tekmovalec prejme za slog (40%), obleko (40%) in čas (20%) po formuli: 0.4 x SlogTočke + 0.4 x OblekaTočke + 0.2 x TočkeZaČas - dobljen rezultat je zaokrožen na dve decimalki.

Deklice

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

11

Julija Podobnik

Novaški lok Smučar

100

90

16.3

83.38

92.68


Dečki

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

1

Ožbej Rezoničnik

Podmeninski gadje

90

90

19.42

99.34

91.87

2

12

Aleksander Bevk

Novaški lok Smučar

90

80

18.77

96.01

87.2

3

23

David Čemažar

Rovtarji

70

50

27.48

59.44

59.89

4

35

Kimi Melihen

Kanin - Bovec

65

80

56.09

0

58


Ženske

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

8

Doroteja Podobnik

Novaški lok Smučar

90

90

19.54

99.95

91.99

2

52

Mojca Križ

Veseli Savinjčani

90

90

18.2

93.09

90.62

3

9

Zdenka Podobnik

Novaški lok Smučar

80

90

19.48

99.64

87.93

4

10

Izabela Podobnik

Novaški lok Smučar

90

80

19.07

97.54

87.51

5

13

Marija Gatej

Novaški lok Smučar

90

80

20.09

97.24

87.45

6

50

Špela Purgar

Novaški lok Smučar

80

85

20.95

92.84

84.57

 

 

Moški

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

7

Iztok Velikonja

Društvo Gora

90

100

17.5

89.51

93.9

2

53

Dani Stropnik

Veseli Savinjčani

90

90

17.95

91.82

90.36

3

38

Milan Čemažar

Rovtarji

90

90

17.58

89.92

89.98

4

16

Marko Ramovš

Rovtarji

90

80

19.95

97.95

87.59

5

48

Urban Polak

Novaški lok Smučar

90

90

24.92

72.53

86.51

6

14

David Švagelj

Kamniške Grče

70

100

21.07

92.23

86.45

7

41

Anton Lajh

Slovensko-goriški smučarji

90

80

16.11

82.4

84.48

8

49

Jaka Polak

Novaški lok Smučar

80

80

22.26

86.14

81.23

9

42

Janez Plohl

Slovensko-goriški smučarji

60

80

85.42

0

56


Veteranke

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

29

Silva Oblak

Rovtarji

80

95

21.76

88.7

87.74

2

33

Tilka Meglič

Ljubelj

80

90

25.16

71.3

82.26

3

2

Minka Rezoničnik

Podmeninski gadje

80

90

30.82

42.35

76.47

4

22

Breda Čemažar

Rovtarji

70

90

30.13

45.88

73.18

5

28

Minka Kosec

Rovtarji

0

0

0

0

0

5

27

Dragica Rupar

Rovtarji

0

0

0

0

0

5

26

Stanka Tavčar

Rovtarji

0

0

0

0

0


Veterani

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

6

Slavko Vidic

Društvo Gora

100

100

20.2

96.68

99.34

2

34

Jože Meglič

Ljubelj

90

90

20.09

97.24

91.45

3

32

Brane Tavčar

Rovtarji

90

95

15.89

81.28

90.26

4

18

Janez Prešeren

Taleseni - Kropa

90

90

17.26

88.29

89.66

5

3

Frenk Rezoničnik

Podmeninski gadje

90

90

16.2

82.86

88.57

6

30

Franci Kosec

Rovtarji

80

90

17.73

90.69

86.14

7

46

Marjan Schnabl

Kamniške Grče

90

80

17.7

90.54

86.11

8

25

Franc Oblak

Rovtarji

80

90

21.61

89.46

85.89

9

37

Ivo Ivančič

Kanin - Bovec

90

80

16.3

83.38

84.68

10

43

Mitja Cuder

Kanin - Bovec

80

90

16.16

82.66

84.53

11

4

Karli Križnik

Podmeninski gadje

70

90

20.57

94.78

82.96

12

36

Edi Terlikar

Kanin - Bovec

80

90

25.07

71.76

82.35

13

5

Peter Zavolovšek

Podmeninski gadje

70

90

15.45

79.03

79.81

14

31

Tone Ravnikar

Rovtarji

60

80

22.09

87.01

73.4

15

44

Branko Batagelj

Smučarji po starem Batagelj

70

100

34.64

22.81

72.56

16

21

Mihael Dolžan

Rovtarji

70

80

26.95

62.15

72.43

17

24

Boštjan Križaj

Rovtarji

80

90

52.39

0

68

18

45

Franc Klančar

TD Borovnica

70

70

27.8

57.8

67.56

19

39

Vlado Bezjak

Slovensko-goriški smučarji

80

80

71.3

0

64

19

15

Edo Merčun

Kamniške Grče

60

100

72.32

0

64

20

56

Drago Tamše

Veseli Savinjčani

70

70

43.09

0

56

20

40

Franc Kolarič

Slovensko-goriški smučarji

60

80

0

0

56

21

47

Andrej Derlink

Rovtarji

0

0

0

0

0

21

20

Jurij Košir

Taleseni - Kropa

0

0

0

0

0

21

19

Niko Kordež

Taleseni - Kropa

0

0

0

0

0

21

17

Jože Eržen

Taleseni - Kropa

0

0

0

0

0


Skupine

Uvrstitev

Skupina

1

Podmeninski gadje

2

Rovtarji

3

Slovensko-goriški smučarji


Tekmovanja so se udeležile naslednje ekipe: Podmeninski gadje, Rovtarji, Slovenskogoriški smučarji – Jurševci, Emaus Kanin – Bovec, Veseli Savinčani, Društvo Gora, Ljubelj, Taleseni – Kropa, Kamniške grče, Smučarji po starem Batagelj, Turistično društvo Borovnica

Fotografije so na voljo tukaj in tukaj.