TURISTIČNO DRUŠVO NOVAKI

Pestrost sveta...

Sloven��ina English

Rezultati 17. srečanja in tekmovanja smučarjev po starem 2019

Izračun rezultatov za tekmovalce

 

Slog - tekmovalec lahko za slog smučanja prejme od 0 do 100 točk
Obleka - tekmovalec lahko za svojo obleko (opravo) prejme od 0 do 100 točk
Točke za čas - točke za čas so izračunane na podlagi optimalnega časa (ki ga določi organizator) po formuli: 100 - (ABS(Čas - OptimalniČas) / OptimalniČas) x 100) - dobljen rezultat je zaokrožen na dve decimalki.

Končen rezultat (točke) - končen rezultat je izračunan iz točk, ki jih tekmovalec prejme za slog (40%), obleko (40%) in čas (20%) po formuli: 0.4 x SlogTočke + 0.4 x OblekaTočke + 0.2 x TočkeZaČas - dobljen rezultat je zaokrožen na dve decimalki.

 

Deklice

 

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

3

Julija Podobnik

Novaški lok Smučar

75

70

23.72

88.64

75.73


Dečki

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

18

Ožbej Rezoničnik

Podmeninski gadje

75

70

24

89.69

75.94

2

10

Kimi Melihen

Kanin - Bovec

75

70

22.34

83.48

74.7

3

17

Izak Bevc

Podmeninski gadje

75

60

23.91

89.35

71.87

4

16

Filip Bevc

Podmeninski gadje

50

60

26.16

97.76

63.55

5

7

David Čemažar

Rovtarji

50

50

43.69

36.73

47.35

 

Ženske

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

2

Doroteja Podobnik

Novaški lok Smučar

70

70

26.37

98.54

75.71

2

4

Izabela Podobnik

Novaški lok Smučar

70

70

26.34

98.43

75.69

3

31

Zdenka Podobnik

Novaški lok Smučar

70

70

31.57

82.03

72.41

4

32

Špela Purgar

Novaški lok Smučar

70

70

33.16

76.08

71.22


Moški

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

33

Marko Ramovš

Rovtarji

90

85

26.37

98.54

89.71

2

15

David Švagelj

Kamniške Grče

50

95

34.72

70.25

72.05

3

36

Branko Mavrič

TD Podkojca

40

40

88

0

32


Veteranke

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

6

Silva Oblak

Rovtarji

80

90

24.63

92.04

86.41

2

9

Lucija Pintar

Rovtarji

80

85

24.03

89.8

83.96

3

19

Minka Rezoničnik

Podmeninski gadje

65

90

26.66

99.63

81.93

4

20

Ema Rajgl

Podmeninski gadje

75

80

23.5

87.82

79.56

5

25

Tilka Meglič

Ljubelj

80

90

38.75

55.19

79.04

6

14

Breda Čemažar

Rovtarji

55

80

38.93

54.52

64.9

7

21

Nuša Purnat

Podmeninski gadje

45

90

76.44

0

54

Veterani

Uvrstitev

Št.

Ime in priimek

Skupina

Slog

Obleka

Čas

Čas Točke

Skupaj točk

1

29

Marjan Jelovčan

Taleseni - Kropa

90

90

27.25

98.17

91.63

2

22

Frenk Rezoničnik

Podmeninski gadje

90

80

22.66

84.68

84.94

3

13

Milan Čemažar

Rovtarji

85

80

23.62

88.27

83.65

4

24

Zdene Purnat

Podmeninski gadje

85

75

27.75

96.3

83.26

5

35

Peter Poljanšek

Rovtarji

90

85

16.69

62.37

82.47

6

23

Peter Zavolovšek

Podmeninski gadje

85

75

23.4

87.44

81.49

7

28

Branko Lozinšek

Veseli Savinjčani

85

80

19.19

71.71

80.34

8

8

Franc Oblak

Rovtarji

70

80

26.87

99.59

79.92

9

27

Marjan Schnabl

Kamniške Grče

85

80

17.66

65.99

79.2

10

12

Ivo Ivančič

Kanin - Bovec

75

70

33.72

73.99

72.8

11

30

Janez Kavar

Taleseni - Kropa

70

70

31.19

83.45

72.69

12

1

Mihael Dolžan

Rovtarji

60

60

38.03

57.88

59.58


Skupine

Uvrstitev

Skupina

1

Rovtarji

2

Podmeninski gadje

3

Kanin - Bovec